Wednesday, September 17, 2014

17.09.2014

    Eile ei viitsinudki kirjutada aga oli ka suht keskmine päev, igatahes siis tänasest.
Nii väsinud kohe sellest päevast .. umbes kell 7 sõitsime kontorist, välja ning kuna me objektile enne 8't ei tohtinud jõuda, siis käisime kahes poes veel. Ühe poe omaniku tütar oli niii kena, jutustas meiega seal.. mmmm :D . Igatahes kell 8 läbi jõudsime objektile ning ees ootas juba üks mees autuga .... tuli välja, et seina, mida me lammutama pidime hakkama, alles ehitatakse. Me ei saanud ka midagi aru aga seal midagi teha ei saanud, homme sinna tagasi. Kell 9 jõudsime kontorisse tagasi, saime uue töö. Sõitsime objektile, vaatasime mis tööriistu vaja läheb ja läksime tööriistu tooma. Kell 11 umbes, jõudsime tagasi objektile ja kuni 12'ni tegime tööd. Peale seda läksime mere äärde lõunat sööma, kena päikeseline päev oli :). 12:30 tuli välja, et meil jälle uus objekt juba olemas ja läksime sinna. Kohale jõudes vaatasime üle, mis materjali vaja on ning läksime poodi. Umbes kell 13:30 olime tagasi objektil ja umbes 14:30 oli objekt valmis :). Kell 15 viidi mind ühe staadioni ( Globen ) juurde ära ning 15:30 tuli juba järgi, kuigi pidime ikkagi 16'ni ootama ja passima, et veel üks kohale jõuaks :). Raske oli -.-

No comments:

Post a Comment