Friday, September 19, 2014

19.09.2014

    Eile jälle kirjutada ei viitsinud :D laiskus on peale kuuendat järjestikust töönädalat kallal :D Eile oli suhteliselt kerge päev, reaalset töö sai teha 2h, kirja läks 8 :)
    Täna jõudsime umbes 7:30 objektile, pidime köögimööblit tagasi panema.. jõudsime kohale, köögimööblit polnud :D ... Mööbel jõudis umbes kellllll 13 ... kell 14:30 lõpetasin töö, auto tuli järgi ja viidi sadamasse :D mingi 15:30 sain laevale ( varem ei lasta laevale :) ) ... panin viisakusest kirja 7h tööd täna :D ja nüüd siin ma olengi .... istun ühes suuremas saalis, rõdul jeee :D kuulan rahuliku muusikat .. laev hakkab just sadamast välja sõitma :D homme kell 10 Eestis (Y) :D Nüüd ootan edasi, kuni poodi jõuab minna ja süüa osta midagi :D


No comments:

Post a Comment